Nudim ! Trebal ti ?

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nudim ! Trebal ti ?

Post  genno on Thu Nov 19, 2009 11:49 am

Ovdje postavite karte koje mislite da nekome trebaju i vi ih nudite, mozete postaviti double liste ali samo linkove za download radi preglednosti foruma molim vas da ne stavljate liste u postu !

genno
Bog i Batina
Bog i Batina

Posts : 16
Join date : 2009-11-18
Age : 27
Location : Bosnia Sarajevo

View user profile http://kolekcionari.forumotion.com

Back to top Go down

duple karte

Post  poprstick on Thu Nov 19, 2009 12:09 pm

Crvena Zvezda protiv:
Hajduk, prv. 11.3.90. + 5.6.91.+18.11.73
Dinamo fin kupa 23.5.82.
Borac BL fin kupa 11.5.88.
Rendzers kup samp. 24.10.90.
Bajern kup samp. 24.4.91.
Osijek, prv 21.8.83. + 29.6.80.
Hajduk fin kupa 19.5.90.
Partizan prv 3.5.89. +3.4.88.+9.10.88.+17.9.89.+21.9.96.+6.5.95. (stoti derbi)
Partizan kup 21.12.88.+9.5.01. +23.5.59.
Partizan : Olimpija prv 30.8.81.
Dinamo : Sarajevo finale kupa 24.5.83.
Partizan : Croatia UEFA CL 23.7.97.
Partizan : Dinamo prv. 18.3.84.+14.6.59.+25.9.60. + 8.5.88.
Dinamo : Partizan trofej Marjan 27.7.83.
Hajduk : Vardar , prv , pocetak 80.
OFK Beograd : Dinamo 31.3.68.+12.3.72.+21.5.77.+25.3.73.
OFK Beograd : Hajduk 25.4.71.
HSV : Hajduk UEFA 79/80
Vojvodina : Hajduk prv. 12.8.79.
Jugoslavija : Zapadna Nemacka 25.9.55. prij
Jugoslavija : Svedska 2.9.1951. prij
Jugoslavija : Kipar 11.12.88. za prv sveta 90.
Trofej u Spaniji avgust 1974 : ucesnici : Betis, Valencia, U.Espanola (Chile) i Hajduk

poprstick
NOOB
NOOB

Posts : 6
Join date : 2009-11-18
Age : 60
Location : Beograd

View user profile

Back to top Go down

Duple Karte

Post  pujanke_1950 on Thu Nov 19, 2009 2:26 pm

Dvoransko prvenstvo Hrvatske(Zadar)-8.1.2009
Šibenik-Hajduk- ja mislin 2008
Hajduk-Žilina-6.8.2009
Hajduk-Dinamo prvenstvo 06/07
Hajduk-Dinamo prvenstvo 04/05
Hajduk-Dinamo Superkup 17.7. 2004
Hajduk-Dinamo prvenstvo 03/04
Hajduk-Rijeka 04/05
Hajduk- Rijeka- kup 05/06
Hajduk-Rijeka prvenstvo 05/06
Hajduk- Rijeka kup 04/05
Hajduk -Zagreb prvenstvo 06/07
Hajduk Zagreb 04/05
Hajduk Inter 04/05
Hajduk-Cibalia 06/07
Hajduk- Šibenik 17.5 09
Hajduk-Šibenik 06/07
Hajduk-Varteks 06/07
Hajduk-Napoli prijateljska 2008
Hajduk-Debrecen
Hajduk-Budučnost
Hajduk-Sampdoria
Sampdoria-Hajduk
Hajduk-Deportivo
Hajduk Birkirkara
Hrvatska Nizozemska Poljud 2008
Hajduk Dinamo 2009
Hrvatska-Brazil Poljud 2005
Dinamo-Werder 2007

.....Ima ih još, vi zaželite neku Hajdukovu, ja ču je nabavit, ovo je trenutno šta imam u sebe, mijenjam( možda nešto i poklonim) isključivo za karte


Last edited by pujanke_1950 on Fri Nov 20, 2009 1:06 am; edited 1 time in total
avatar
pujanke_1950
Junior
Junior

Posts : 20
Join date : 2009-11-19
Age : 25
Location : Hrvatska/Split/Pujanke

View user profile

Back to top Go down

Tražin

Post  SPLITman on Thu Nov 19, 2009 5:04 pm

Za momka sa pujanki, možeš li nabavit Istra-Hajduk i Karlovac-Hajduk od ove sezone?

SPLITman
NOOB
NOOB

Posts : 2
Join date : 2009-11-19
Location : Split

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  pujanke_1950 on Thu Nov 19, 2009 9:56 pm

Probat ču, al vrlo teško, još ih ni sebi nisan uspija nač, ako šta bude javit ču ti se
avatar
pujanke_1950
Junior
Junior

Posts : 20
Join date : 2009-11-19
Age : 25
Location : Hrvatska/Split/Pujanke

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  davor032 on Fri Nov 20, 2009 7:29 pm

sutra ću dobiti kartu lokomotiva-hajduk,staru 9 godina...za nju sam dao 40 kuna pa neka se jave zainteresirani da otkupe po istoj cijeni...
avatar
davor032
Bog i Batina
Bog i Batina

Posts : 55
Join date : 2009-11-18
Age : 25
Location : Vinkovci

View user profile http://davor032.blog.hr

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  davor032 on Fri Nov 20, 2009 10:26 pm

pujanke_1950 wrote:Dvoransko prvenstvo Hrvatske(Zadar)-8.1.2009
Šibenik-Hajduk- ja mislin 2008
Hajduk-Žilina-6.8.2009
Hajduk-Dinamo prvenstvo 06/07
Hajduk-Dinamo prvenstvo 04/05
Hajduk-Dinamo Superkup 17.7. 2004
Hajduk-Dinamo prvenstvo 03/04
Hajduk-Rijeka 04/05
Hajduk- Rijeka- kup 05/06
Hajduk-Rijeka prvenstvo 05/06
Hajduk- Rijeka kup 04/05
Hajduk -Zagreb prvenstvo 06/07
Hajduk Zagreb 04/05
Hajduk Inter 04/05
Hajduk-Cibalia 06/07
Hajduk- Šibenik 17.5 09
Hajduk-Šibenik 06/07
Hajduk-Varteks 06/07
Hajduk-Napoli prijateljska 2008
Hajduk-Debrecen
Hajduk-Budučnost
Hajduk-Sampdoria
Sampdoria-Hajduk
Hajduk-Deportivo
Hajduk Birkirkara
Hrvatska Nizozemska Poljud 2008
Hajduk Dinamo 2009
Hrvatska-Brazil Poljud 2005
Dinamo-Werder 2007

.....Ima ih još, vi zaželite neku Hajdukovu, ja ču je nabavit, ovo je trenutno šta imam u sebe, mijenjam( možda nešto i poklonim) isključivo za karte
zanimaju me karte cibalije,ali ovu 06/07 imam... Crying or Very sad
avatar
davor032
Bog i Batina
Bog i Batina

Posts : 55
Join date : 2009-11-18
Age : 25
Location : Vinkovci

View user profile http://davor032.blog.hr

Back to top Go down

Cibalia

Post  pujanke_1950 on Fri Nov 20, 2009 10:52 pm

još ti imam 02/03, 05/06 i 06/07 i 08/09
avatar
pujanke_1950
Junior
Junior

Posts : 20
Join date : 2009-11-19
Age : 25
Location : Hrvatska/Split/Pujanke

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  davor032 on Fri Nov 20, 2009 10:53 pm

fali mi 02/03 Smile
avatar
davor032
Bog i Batina
Bog i Batina

Posts : 55
Join date : 2009-11-18
Age : 25
Location : Vinkovci

View user profile http://davor032.blog.hr

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  pujanke_1950 on Fri Nov 20, 2009 10:57 pm

posalji mi double listu, da vidim sta imas pa bi se mogli zaminit, nije mi problem
avatar
pujanke_1950
Junior
Junior

Posts : 20
Join date : 2009-11-19
Age : 25
Location : Hrvatska/Split/Pujanke

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  davor032 on Sun Nov 22, 2009 2:24 am

nove karte,duple:

Croatia-Liechtenstein 14.11.2009.
Slovakia-Croatia U21 18.11.2009.
Varteks-Cibalia ?
Slaven Belupo-Cibalia 24.2.2007.
Slaven Belupo-Cibalia 17.3.2007.
Slaven Belupo-Kamen Ingrad 10.3.2007.
Osijek-Cibalia 8.12.2007.
Kamen Ingrad-Cibalia 12.5.2007.
Pula-Cibalia 6.5.2006.
Cibalia-Osijek 21.11.2009.
Cibalia-Hajduk 27.9.2009.
Cibalia-Inter 2008/2009
Cibalia-Zadar 2008/2009
Cibalia-Osijek 2007/2008
Cibalia-Rijeka 2007/2008
Cibalia-Međimurje 23.5.2004.
avatar
davor032
Bog i Batina
Bog i Batina

Posts : 55
Join date : 2009-11-18
Age : 25
Location : Vinkovci

View user profile http://davor032.blog.hr

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  davor032 on Mon Nov 23, 2009 1:12 pm

uz one sa moje liste iduće karte su isto za razmjenu ali i za prodaju!
u zauzvrat samo cibalia i repka... Wink

Karte su stare preko 9 godina,za vrijeme dok je leeds utd bio na "vrhuncu",na kartama je i stari grb kluba...Isto vrijedi i za newcastle i liverpool...

Leeds-Lokomotiv UEFA CUP 1999.
Leeds-Spartak UEFA CUP 1999.
Leeds-Slavia Prague UEFA CUP 1/4 Finale 2000.
Leeds-Galatasaray UEFA CUP 1/2 Finale 2000.
Leeds-West Ham 1997.
Tottenham-Leeds 1998.
Everton-Leeds 1998.
Everton-Leeds 1996.
Coventry-Leeds 1996.
Chelsea-Leeds 1999.
Aston Villa-Leeds 2000.
Liverpool-Leeds 1998. Utakmmica na starom Anfieldu i stari grb Liverpoola
Tottenham-Leeds 1999.
Liecester-Leeds 2000.
Newcastle-Leeds 2000.
Newcastle-Leeds 1998.
Huddersfield-Leeds 1999.
Newcastle-Leeds1998.
Rushden&Diamonds-Leeds 1999.
avatar
davor032
Bog i Batina
Bog i Batina

Posts : 55
Join date : 2009-11-18
Age : 25
Location : Vinkovci

View user profile http://davor032.blog.hr

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  davor032 on Mon Nov 23, 2009 9:49 pm

Nove karte:

Hajduk-Sesvete 08/09
Hajduk-Dinamo 08/09
Hajduk-Lokomotiva 29.8.2009.

razmjena/prodaja
avatar
davor032
Bog i Batina
Bog i Batina

Posts : 55
Join date : 2009-11-18
Age : 25
Location : Vinkovci

View user profile http://davor032.blog.hr

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  nole on Tue Nov 24, 2009 9:59 pm

Hrvatska : Izrael, Maksimir
Hrvatska : Estonia, Maksimir
Hrvatska : Lihtenštajn, Vinkovci
Rijeka : Dinamo, Kantrida
Istra : Slavonac CO, Pula
Trogir : Slavonac CO, Poljud
Pomorac : Slavonac CO, Kostrena

nole
NOOB
NOOB

Posts : 3
Join date : 2009-11-18
Location : Croatia

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  davor032 on Thu Nov 26, 2009 10:57 pm

hajduk-birkirkara
hajduk-napoli
hajduk-inter 04/05
Torcida kup
hrvatska-katar
hrvatska-katar PROGRAM
avatar
davor032
Bog i Batina
Bog i Batina

Posts : 55
Join date : 2009-11-18
Age : 25
Location : Vinkovci

View user profile http://davor032.blog.hr

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  pujanke_1950 on Thu Nov 26, 2009 11:27 pm

znači stigle su =)
avatar
pujanke_1950
Junior
Junior

Posts : 20
Join date : 2009-11-19
Age : 25
Location : Hrvatska/Split/Pujanke

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  davor032 on Thu Nov 26, 2009 11:28 pm

stigle su,zaboravio sam javiti! Wink
moje nisu?


Last edited by davor032 on Mon Dec 14, 2009 6:34 pm; edited 1 time in total
avatar
davor032
Bog i Batina
Bog i Batina

Posts : 55
Join date : 2009-11-18
Age : 25
Location : Vinkovci

View user profile http://davor032.blog.hr

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  pujanke_1950 on Thu Nov 26, 2009 11:30 pm

ne još, tribale bi ujutro bit u sandučiću....
avatar
pujanke_1950
Junior
Junior

Posts : 20
Join date : 2009-11-19
Age : 25
Location : Hrvatska/Split/Pujanke

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  davor032 on Thu Nov 26, 2009 11:30 pm

Wink
avatar
davor032
Bog i Batina
Bog i Batina

Posts : 55
Join date : 2009-11-18
Age : 25
Location : Vinkovci

View user profile http://davor032.blog.hr

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  vedranVŽ on Fri Nov 27, 2009 1:04 pm

tražim Varteksove iz 1980-tih...
i
06.09.2000. Junak Sinj Varteks 1:3 1/16 2000.2001
20.09.2006. Konavljanin Ćilipi Varteks 2:1 1/16 2006.2007
26.09.2007. Trogir Varteks 1:2 1/16 2007.2008
23.09.2009. Velebit Benkovac Varteks 0:2 1/16 2009.2010

vedranVŽ
NOOB
NOOB

Posts : 5
Join date : 2009-11-27

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  0din on Fri Nov 27, 2009 3:48 pm

Poz.

Nudim:

REPREZENTACIJA

Hrvatska-Italija 08.10.1995 X5
Hrvatska-Belgija 29.03.2003 X2
Hrvatska-Bugarska 11.10.2003 X2
Hrvatska-Slovenija 15.11.2003
Hrvatska-Mađarska 04.09.2004
Hrvatska-Bugarska 09.09.2004
Hrvatska-Malta 30.03.2005 X4
Hrvatska-Švedska 08.10.2005
SCG-Hrvatska U21 12.11.2005
Hrvatska-Iran 28.05.2006
Hrvatska-Engleska 10.09.2008
Hrvatska - Bjelorusija 05.09.2009.X2
ŽENE Hrv Ist.-Hrv Zap. 24.03. ???
Oproštaj Bobana 07.10.2002 X2


dinamo
Croatia - Partizan 30.07.1997.
Dinamo - ZTE 19.09.2002.
Dinamo - Fulham 31.10.2002. X2
Dinamo - Dynamo Kyiv 27.08.2003.
Dinamo - Elfsborg 16.09.2004.
Dinamo - Beveren 04.11.2004.
Dinamo - Heerenveen 02.12.2004.
Kamen Ingrad - Dinamo 03.05.2003.


Hajduk - Dinamo

Croatia – Hajduk Kup 28.05.1995 X2
Croatia – Hajduk 22.09.1996.
Hajduk - Croatia 13.04.1997.
Hajduk - Croatia 22.08.1997. X3
Croatia - Hajduk 18.02.1998.
Croatia - Hajduk 21.03.1999. X2
Hajduk – Croatia doig. 25.04.1999. X2
Hajduk - Croatia 23.10.1999. X2
Dinamo - Hajduk 11.03.2000. X2
Dinamo - Hajduk 03.12.2000.
Dinamo - Hajduk 13.05.2001.
Hajduk - Dinamo 01.09.2002. X4
Dinamo - Hajduk 01.12.2002. X2
Hajduk - Dinamo 11.05.2003. X3
Dinamo - Hajduk 31.08.2003.
Dinamo - Hajduk 11.09.2004.
Hajduk - Dinamo 05.12.2004.
Dinamo - Hajduk 11.09.2005.
Hajduk - Dinamo 03.12.2005.
Dinamo - Hajduk doig. 13.05.2006. X2
Hajduk - Dinamo 01.10.2006. X2
Dinamo - Hajduk 14.03.2007.
Dinamo - Hajduk 08.03.2008.
Hajduk – Dinamo dvor. 10.01.2009. X2
Hajduk – Dinamo dvor. 11.01.2009.
Dinamo - Hajduk 13.05.2009.
Hajduk - Dinamo kup 28.05.2009.
Hajduk - Dinamo 31.05.2009.

Hajduk

Hajduk - Legija 24.08.1994.
Hajduk - Benfica 14.09.1994.
Hajduk - Steaua 07.12.1994.
Schalke-Hajduk 16.09.1997.
Hajduk-Schalke 30.09.1997.
Hajduk-Fiorentina 15.09.1998.
Hajduk-Ferencvaros 01.08.2001. X2
Hajduk-Mallorca 08.08.2001.
Hajduk-Fulham 19.09.2002.
Hajduk-Haka 12.08.2003. X2
Roma-Hajduk 06.11.2003.
Hajduk-Roma 27.11.2003. X3
Hajduk-Shelbourne 28.07.2004.
Hajduk-Debrecen 03.08.2005. X2
Hajduk - WBA 13.07.2007.
Hajduk-Budućnost 02.08.2007.
Hajduk-Sampdoria 16.08.2007. X3
Trofej Marijan 15.02.2002.
Trofej Marijan finale 16.02.2002.
Oproštaj Računice 11.08.2004.

Osijek - Hajduk 08.08.1997.
Hajduk - Rijeka 23.05.1999. X2
H.Dragovoljac - Hajduk 26.05.1999.
H.Dragovoljac - Hajduk 12.10.1999. X2
Hajduk - Slaven 06.05.2001.
Varteks - Hajduk 27.05.2001.
Opatija - Hajduk 30.08.2001. kupon
Marsonia - Hajduk 26.08.2001.
Hajduk - Zagreb 19.10.2002.
Hajduk - Slaven 06.02.2003.
Hajduk – Kamen ingrad 05.04.2003.
Hajduk - Rijeka 28.02.2004.
Hajduk - Varteks 15.05.2004.X2
Hajduk – Pula 1856 23.07.2004. X2
Hajduk – Osijek 18.09.2004.
Hajduk - Rijeka 02.10.2004. X2
Hajduk - Međimurije 06.11.2004.
Kamen ingrad - Hajduk 13.11.2004.
Osijek - Hajduk 26.02.2005.
Hajduk - Zagreb 15.03.2005.
Hajduk - Inter 19.03.2005. X2
Hajduk - Rijeka 09.04.2005.
Hajduk – Rijeka Kup 25.05.2005. X2
Hajduk - Varteks 28.05.2005. X3
Hajduk – Rijeka Superkup 15.07.2005.
Kamen ingrad - Hajduk 06.08.2005.
Hajduk – Kamen ingrad 29.10.2005.
Osijek - Hajduk 29.04.2006.
Međimurije - Hajduk 29.07.2006. X2
Hajduk - Cibalia 05.08.2006.
Hajduk - Zagreb 19.08.2006. X2
Slaven - Hajduk 09.09.2006.
Osijek - Hajduk 23.09.2006.
Hajduk - Međimurije 28.10.2006. X2
Hajduk - Rijeka 18.11.2006.
Hajduk - Šibenik 03.03.2007.
Osijek - Hajduk 31.03.2007.
Hajduk - Inter 28.07.2007.
Hajduk - Rijeka 23.02.2008.
Inter - Hajduk 19.04.2009.
Inter - Hajduk ?????? X2


Ostali

Hr. Dragovoljac - Varteks 02.05.1999.
Hr. Dragovoljac - Rijeka 24.08.1999.X2
Osijek - Slavia 23.11.2000.
Osijek - Zadar 01.05.2004.
Borac B.L. - Leotar 07.05.2003.
Zmaj od Bosne - Sarajevo 30.11.1996.
Argus – Torcida Kerum 14.11.2003. Mali nog.
Zagreb - Partizan 13.03.2005. rukomet
Marsonia - Inker 11.09.1994.
Marsonia - Varteks 25.09.1994.
Marsonia - Segesta 16.10.1994.
Marsonia - Osijek 04.12.1994.
Marsonia - Istra 14.05.1995.
Marsonia - Rijeka 13.08.1995.X2
Marsonia - Segesta 17.09.1995.
Marsonia - Šibenik 17.12.1995.
Marsonia – Mladost 127 20.04.1997.
Marsonia – Segesta 04.05.1997.
Marsonia - Osijek 30.09.2001.
Marsonia - Slaven 23.02.2002.
Marsonia - Rijeka 06.03.2002.X2
Marsonia – Varteks 16.03.2002.
Marsonia - Zadar 06.04.2002.
Marsonia - Šibenik 20.04.2002.X2
Marsonia - Inker 01.06.2003.


Last edited by 0din on Sat Dec 05, 2009 5:03 pm; edited 1 time in total
avatar
0din
NOOB
NOOB

Posts : 3
Join date : 2009-11-26
Age : 43
Location : ...on the road again...

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  pujanke_1950 on Fri Nov 27, 2009 10:26 pm

a šta tražiš?
avatar
pujanke_1950
Junior
Junior

Posts : 20
Join date : 2009-11-19
Age : 25
Location : Hrvatska/Split/Pujanke

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  neno21 on Sun Nov 29, 2009 2:46 am

Karte za razmjenu:
Bayern Munchen- Maccabi Haifa liga prvaka
Dinamo Zagreb-Dinamo Kijev
Hrvatska-Andora 7.10.06
Zagreb-Zadar 20.11.09
Hrvatska U21- Bugarska U21 21.10.03
Tsv 1860- Augsburg 06/07

Ako je tko zainteresina nek se javi na PM.
neno21 is online now Prijavi nepoćudan post Edit/Delete Message

neno21
NOOB
NOOB

Posts : 1
Join date : 2009-11-29

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  Nobidij on Wed Dec 02, 2009 9:49 pm

Sezona 2009/2010

Hajduk - Velika Britanija
Hajduk - Lokomotiva
Hajduk - Zagreb
Hajduk - Moslavina 28.10.09
Hajduk - Osijek 28.11.09
Hajduk - Prijateljski turnir (Blackburn, Nacional)
Zagreb - Hajduk 25.11.09
Solin - Hajduk
Karlovac - Hajduk

Sezona 2008/2009

Hajduk - Cibalia
Hajduk - Cibalia - doigravanje
Hajduk - Zagreb
Hajduk - Zagreb - doigravanje
Hajduk - Zadar
Hajduk - Zadar - doigravanje
Hajduk - Rijeka
Hajduk - Slaven
Hajduk - Slaven - kup
Hajduk - Varteks - doigravanje
Hajduk - Varteks
Hajduk - Inter
Hajduk - Croatia Sesvete
Hajduk - Croatia Sesvete - doigravanje
Hajduk - Dinamo kup
Hajduk - Birkirkara
Hajduk - Sibenik - doigravnje
Hajduk - Šibenik
Hajduk - Dinamo
Zagreb-Hajduk
Osijek - Hajduk
Slaven - Hajduk kup
Sibenik- Hajduk
Slaven - Hajduk
Zadar - Hajduk
Zadar - Hajduk doigravanje


Sezona 2007/2008

Hajduk -Werder
Hajduk - Dinamo
Hajduk - WBA
Hajduk - Osijek
Hajduk - Dinamo 3.5.08
Hajduk - Inter
Hajduk - Inter kup
Hajduk - Zagreb
Hajduk - Rijeka
Hajduk - Varteks
Varteks - Hajduk kup
Zadar - Hajduk
Inter - Hajduk
Zagreb - Hajduk
Rijeka - Hajduk 22.09.07
Sibenik -Hajduk


Sezona 2006/2007

Hajduk - Botev
Hajduk - Dinamo
Hajduk - Slaven
Hajduk - Cibalia
Hajduk - Belisce - kup
Hajduk - Cibalia - kup
Hajduk - Zagreb
Hajduk - Varteks
Hajduk - Varteks doigravanje
Hajduk - Međimurje
Hajduk - Rijeka doigravanje
Hajduk - Pula doigravanje
Hajduk - Pula
Hajduk - Šibenik
Osijek - Hajduk
Rijeka - Hajduk
Sibenik - Hajduk
Opatija - Hajduk


Sezona 2005/2006

Hajduk - Cibalia
Hajduk - Kamen Ingrad
Hajduk - Međimurje
Hajduk - Rijeka
Hajduk - Rijeka - doigravanje
Hajduk - Varteks
Hajduk - Osijek - kup
Hajduk - Osijek - doigravanje
Rijeka - Hajduk doigravanje
Šibenik - Hajduk


Sezona 2004/2005

Hajduk Rijeka doigravanje
Hajduk Pula
Hajduk Slaven doigravanje
Hajduk Rijeka
Hajduk Rijeka - kup
Hajduk Međimurje
Hajduk Zagreb
Hajduk Zagreb doigravanje
Hajduk Slaven
Hajduk Inter doigravanje
Hajduk Inter
Hajduk Zagreb Kup
Hajduk Varteks
Hajduk Osijek Kup
Hajduk Dinamo
Rijeka - Hajduk doigravanje


Sezona 2003/2004

Hajduk Slaven
Hajduk Osijek doigravanje
Hajduk Varteks doigravanje
Hajduk Varteks
Hajduk Zadar
Hajduk Zagreb
Hajduk Cibalia
Hajduk Rijeka
Hajduk Dinamo doigravanje
Hajduk Inker



Sezona 2002/2003

Hajduk Zagreb
Hajduk Uljanik Finale kupa
Hajduk Dinamo
Hajduk Varteks
Hajduk Kamen Play off
Hajduk Rijeka
Hajduk Cibalia
Hajduk TŠK kup
Osijek - Hajduk



Sezona 2001/2002

Hajduk Cibalia
Hajduk Marsonia
Hajduk Zagreb
Hajduk Kamen
Hajduk Dinamo
Hajduk Slaven
Šibenik Hajduk
Kamen Hajduk
Marsonia Hajduk



Sezona 2000/2001

Hajduk Zagreb doigravanje
Hajduk Hajduk Europa
Hajduk Zagreb
Varteks Hajduk
Hajduk Osijek u Zadru


Sezona 1999/2000

Hajduk Munchen
Hajduk Zagreb kup
Hajduk Slaven kup
Hajduk Osijek
Hajduk Slaven
Hajduk Šibenik
Hajduk Zagreb
Hajduk Istra
Hajduk Dragovoljac
Hajduk Sturm
Hajduk Šibenik
Hajduk Croatia
Hajduk Vukovar
Zagreb Hajduk
Varteks Hajduk


Sezona 1998/1999

Hajduk Zadarkomerc
Hajduk Dragovoljac doigravanje
Hajduk Rijeka
Rijeka - Hajduk doigravanje
Osijek - Hajduk samo isječak
Zagreb Hajduk
Hajduk Rijeka doigravanje
Dragovoljac - Hajduk

Sezona 1997/1998

Hajduk Zagreb
Hajduk Šibenik
Zagreb Hajduk
Osijek - Hajduk


Sezona 1996/1997

Hajduk Mladost 127
Hajduk Marsonia
Dragovoljac - Hajduk Samo isjecak


Sezona 1995/1996

Hajduk Zagreb Doigravanje
Hajduk Varteks Doigravanje
Cibalia Hajduk
Osijek - Hajduk


Ostalo

Partizan - Hajduk 23.08.1978

Partizan - Hajduk 20.05.1984

C.Zvezda - Hajduk 19.05.1990 Kup

Nobidij
NOOB
NOOB

Posts : 3
Join date : 2009-11-27

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  pujanke_1950 on Wed Dec 02, 2009 10:31 pm

Šta tražiš, zanima me par karata
avatar
pujanke_1950
Junior
Junior

Posts : 20
Join date : 2009-11-19
Age : 25
Location : Hrvatska/Split/Pujanke

View user profile

Back to top Go down

Re: Nudim ! Trebal ti ?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum